Miłość niejedno ma imię - Walentynki w teatrze

Zapraszamy na walentynkowe widowisko muzyczno-taneczne pt. "Miłość niejedno ma imię". Z dedykacją dla wszystkich zakochanych na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystąpią soliści Teatru Es oraz Tancerze Teatru Tańca Caro. Rezerwacje i bilety są już dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
Widowisko muzyczno-taneczne przygotowane z okazji dnia zakochanych. Spektakl odnosi się do miłości w każdym jej wymiarze. Specjalnie na ten wieczór przygotowane zostały aranżacje muzyczne, wszystkim dobrze znane z Kabaretu Starszych Panów, ale nie tylko. Akompaniamentem muzycznym będą również utwory zespołu Buena Vista Social Club oraz kompozytora Rene Aubry. Reżyserem całości jest Iwona Maria Orzełowska, a choreografię współtworzy Paulina Jaksim.  

Obsada: 
Aktorzy Teatru Es: Marcin Sójka, Robert Protasewicz, Ula Gotowicka
Wokalistki: Irena Kosińska, Milena Madziar, Gabriela Kardacz
Soliści Teatru Tańca Caro: Paulina Jaksim, David Nigro, Angela Tampelloni, Izabela Orzełowska, Elizaveta Gorelikova oraz adepci Teatru Tańca Caro
 
Miłość niejedno ma imię - Walentynki w teatrze

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem