"Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna" już 31 stycznia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce

"Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna" to spektakl Teatru ES przygotowany z myślą o najmłodszych. Przedstawienie jest wędrówką po Siedlcach, opisuje historię miasta i zmian jakie się w nim w ostatnich latach dokonały. Zapraszamy już 31 stycznia o godz. 16:00. Bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89.
„….Nasza mała Ojczyzna” to lekcja lokalnego patriotyzmu. Przewodnikami po Siedlcach są dwaj główni bohaterowie - Kot Bruno oraz Atanazy przybysz z daleka, obieżyświat, który postanawia zostać w Siedlcach na dłużej. Bo są….. piękne. Autorem specjalnie napisanego na potrzeby spektaklu scenariusza jest Stefan Szulc. Autor znanego już dzieciom i rodzicom tekstu „O piracie Buciorze, który zgubił skarb a zyskał przyjaciela”. Liczymy na to, że tak jak Pirat Bucior „Bajkowe Siedlce” podbiją serca młodych widzów. Fabuła jest pełna niespodzianek, interakcji z widzami, wzbogacona piosenkami autora i muzyką Waldemara Koperkiewicza.
 


Tekst: Stefan Szulc
Reżyseria: Robert Protasewicz
Muzyka: Waldemar Koperkiewicz, Robert Protasewicz
Obsada: Aktorzy Teatru Es

Realizacja przedstawienia możliwa jest dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Miasta Siedlce.

Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem