Pirat Bucior ponownie na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce!

Spektakl dla dzieci „O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał przyjaciela” w reżyserii i z muzyką Waldemara Koperkiewicza, a w wykonaniu aktorów Teatru Es już 21 lutego na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. W tytułową rolę Pirata Buciora wciela się Robert Protasewicz, jego towarzyszkę przygód – Papugę – gra Urszula Gotowicka, a odtwórcą roli groźnego Pirata Haka jest Maciej Czapski. Zapraszamy! 
O spektaklu:  Niezwykle barwne widowisko teatralne, ze specjalnie napisaną muzyką i piosenkami, którego tematem jest odwaga i przyjaźń.Tytułowy pirat Bucior i jego gadatliwa i bardzo kolorowa Papuga żeglują po morzu, aż na pewnej wyspie spotykają innego Pirata, groźnego Kapitana Haka, który szuka skarbu. Hak jest straszny, wzbudza lęk, ale poczciwy Pirat znalazł na niego sposób dowcipny i pomysłowy. Bucior przejdzie liczne próby siły i charakteru, by na koniec zrozumieć, że najbardziej wartościowym skarbem jest przyjaciel. Bucior przejdzie liczne próby siły i charakteru, by na koniec zrozumieć, że najbardziej wartościowym skarbem jest przyjaciel. A Papuga? Gada, gada, gada… Świetna zabawa z bajecznie kolorowymi kostiumami, niespodziewanymi zwrotami akcji i zaskakującą puentą.

Zapraszamy już w niedzielę, 21 lutego o godz. 16:00. Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89.
Pirat Bucior ponownie na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem