"Szalone nożyczki" Teatru Kwadrat już 28 lutego na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

Interaktywna komedia fryzjerska, której humor ostry jest jak brzytwa. Spektakl "Szalone nożyczki" Teatru Kwadrat już 28 lutego o godz. 16:00 i 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Ostatnie bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89!
Akcja toczy się w salonie fryzjerskim mistrza grzebienia i nożyczek – Tonia Wziętego (nazwisko mówi samo za siebie), który wynajmuje zakład od mistrzyni fortepianu Izabeli Richter. Pewnego dnia kobieta zostaje zamordowana w swoim mieszkaniu, znajdującym się tuż nad salonem. Nieoczekiwany zwrot akcji ujawnia wiele skrywanych tajemnic, których rozwiązaniem zajmie się profesjonalny śledczy, angażując do tego widzów. Autor sztuki bowiem, główną rolę powierzył właśnie publiczności. Od jej błyskotliwości zależy rozwój wydarzeń, a w konsekwencji również - a może i przede wszystkim - zakończenie przedstawienia. 

O niewątpliwym sukcesie spektaklu świadczyć może fakt, że gramy go już od ponad 16 lat i wystawiony został prawie 850 razy, a publiczność nadal doskonale się na niej bawi, zapełniając widownię po brzegi!

Informacje o spektaklu 
CZAS TRWANIA (z przerwą): ok. 2 godz. 30 min. 

OBSADA: 
Barbara Markowska (fryzjerka) - Lucyna Malec 
Pani Dąbek - Ewa Wencel 
Antoni Wzięty (fryzjer, właściciel salonu) - Jacek Łuczak 
Dominik Kowalewski (inspektor policji) - Grzegorz Wons 
Edward Wunzel (handlarz antykami) - Maciej Kujawski 
Michał Tomasiak (policjant) - Andrzej Nejman/Paweł Małaszyński/Andrzej Andrzejewski 

Autor: Paul Pörtner 
Przekład: Elżbieta Woźniak 
Reżyseria: Marcin Sławiński 
Scenografia: Józef Napiórkowski 
 
Ceny biletów: 100zł, 130zł, 150zł. Rezerwacje biletów dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel, 25 794 31 89. Bilety online kupić można też na stronie Teatru Kwadrat,

Zapraszamy!
 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem