Dodatkowy koncert "Supermenki"

Informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie Widzów koncertem z okazji Dnia Kobiet pt. "Supermenka" planowanym 8 marca, utworzona została dodatkowa godzina jego grania. Oprócz planowanej godz. 19:00 występ Orkiestry Wojskowej w Siedlcach oraz artystów Teatru Es będzie można zobaczyć też o godz. 17:00. Po bilety zapraszamy do Punktu Informacji Kulturalnej CKiS. Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznej - 25 794 31 89 - zapraszamy! 
Z okazji Dnia Kobiet artyści przygotowali nowy program, na który składają się największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. W koncercie usłyszymy utwory z repertuaru takich gwiazd jak m.in. Michael Jackson, Marek Grechuta, Sistars, Budka Suflera czy Queen. Tego dnia na wszystkie Panie będą czekały niespodzianki, nie tylko muzyczne.

wykonanie: Orkiestra Wojskowa w Siedlcach
soliści: Ewa Siembida, Natalia Koperkiewicz, Małgorzata Boć, Marcin Sójka, Robert Protasewicz, Zbyszko Tuchołka
dyrygent: kpt. Dariusz Kaczmarski
prowadzenie: Jarosław Skrobecki

Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy! 
Dodatkowy koncert

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem