Pomagamy Poli


Przypominamy, że od poniedziałku (6 lutego) do 29 lutego w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS cały czas prowadzona jest sprzedaż cegiełek.

Dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację 3-letniej siedlczanki, Poli Więsak. W marcu bieżącego roku dziewczynkę czeka wyjazd do Monachium na szereg specjalistycznych badań i zabiegów neuroortopedycznych.

Do tej pory, podczas szeregu wydarzeń artystycznych odbywających się w naszej instytucji, zebrano blisko 18 200zł. W ostatnią środę, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce, odbył się spektakl charytatywny "Dziadek do Orzechów", z którego dochód zasilił w/w dotychczas uzbieraną sumę. Informujemy, że do końca miesiąca, w godzinach pracy Punktu Informacji Kulturalnej CKiS, w dalszym ciągu prowadzona będzie sprzedaż cegiełek - każdy z nas ma szansę pomóc! 
Pomagamy Poli

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem