Mali Giganci z wizytą u Prezydenta

Zosia Denisiuk i Michał Woiński, zwycięzcy telewizyjnego programu „Mali Giganci”, spotkali się 22 kwietnia z władzami Siedlec. Prezydent Wojciech Kudelski pogratulował im sukcesu i podziękował za wspaniałe promowanie naszego miasta. 
Zosi i Michałowi podczas spotkania w Urzędzie Miasta towarzyszyli rodzice, nauczyciele oraz Iwona Maria Orzełowska, choreograf zespołu Caro Dance, gdzie na co dzień trenują siedleccy Mali Giganci. – To wyjątkowo utalentowani tancerze, a przy tym wspaniali uczniowie – powiedziała Iwona Orzełowska. Jedenastoletnia Zosia Denisiuk tańczy od czwartego roku życia, a dwunastoletni Michał Woiński od 5 lat jest członkiem Caro Dance, ale gra także na skrzypcach. Oboje występują nie tylko w zawodach tanecznych, odnosząc liczne sukcesy, ale biorą także udział w przedstawieniach realizowanych przez Scenę Teatralną Miasta Siedlce. 


żródło: www.siedlce.pl
Mali Giganci z wizytą u Prezydenta

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem