"Selfie z Alicją w Krainie Czarów" już 15 maja i 1 czerwca na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

Zapraszamy na musicalowy spektakl nie tylko dla dzieci pt. "Selfie z Alicją w Krainie Czarów". Przedstawienie w wykonaniu adeptów Teatru Tańca Caro będzie można zobaczyć już 15 maja i 1 czerwca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89.
Scenariusz musicalu autorstwa U. Gotowickiej, chociaż zainspirowany książką L. Carrolla, jest odrębną historią, którą można byłoby zamknąć w cytacie z Poety: "Trzeba śnić z otwartymi oczami, trzeba śnić przy pomocy rąk" (O. Paz). "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" utwierdza w konieczności szukania siebie, szukania własnej drogi, "ścieżki serca" znaczonej szachownicą Jasności i Ciemności, Dobra i Zła. Spektakl ten to niemała gratka dla miłośników tańca, piosenki i różnorodności form teatralnych (lalki, multimedia). Nie prześpij, przyjdź i... śnij!


Koncepcja i reżyseria: Iwona Maria Orzełowska
Scenariusz i teksty piosenek: Urszula Gotowicka
Choreografia: Izabela Orzełowska, Paulina Jaksim
Muzyka: Krzysztof Chromiński, Kamil Zawiślak
Obsada: adepci Teatr Tańca Caro

Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem