Międzynarodowy Wieczór Baletowy "Balet - pasja i miłość"

W sobotę, 21 maja o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się Międzynarodowy Wieczór Baletowy "Balet - pasja i miłość" w wykonaniu gości z USA, tancerzy Michigan Ballet Academy oraz adeptów Teatru Tańca Caro. Swoim występem spektakl uświetni tancerz Polskiego Baletu Narodowego z Teatru Wielkiego – Opery Narodowej – Eduardo Bablidze. Gospodarzem wieczoru będzie nieoceniony konferansjer i znawca baletu – Sławomir Pietras.
Sztuka baletowa prezentowana w niezwykłym wykonaniu młodych adeptów tańca – to rekomendacja Międzynarodowego Wieczoru Baletowego z udziałem przebywających po raz pierwszy na tournée w Polsce uczniów z Michigan Ballet Academy oraz adeptów Teatru Tańca Caro.

Michigan Ballet Academy jest wiodącą szkołą baletową w West Michigan. Pod kierunkiem międzynarodowej sławy tancerza i nauczyciela - Nikoloza Makhateli, zapewnia studentom możliwość szkolenia metodą Waganowej. Szkoła przygotowuje własne wieczory baletowe i wystawia całe spektakle, ostatnio „Córkę źle strzeżoną”.

Gospodarzem wieczoru będzie nieoceniony konferansjer i znawca baletu – Sławomir Pietras.

Czas trwania: około dwóch godzin z przerwą.

   

Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
Międzynarodowy Wieczór Baletowy

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem