Topaz wspiera kulturę

Mając na uwadze długoletnią, zapoczątkowaną w 2011 roku, współpracę pomiędzy Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce a Siecią Sklepów TOPAZ, właściciel P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski - postanowił przekazać 10 000 zł na rozwój Sceny Teatralnej Miasta Siedlce w 2016 roku i tym samym jednocześnie na rozwój młodych talentów.
Symbolicznego przekazania czeku na ręce dyrektora Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, Waldemara Koperkiewicza, 16 maja dokonał Jarosław Bieliński, dyrektor generalny Sieci Sklepów TOPAZ.

 


W minioną środę wszyscy pracownicy Sieci Sklepów TOPAZ, Siedleckiego Browaru Restauracyjnego BROFAKTURA  oraz mieszkańcy Siedlec mocno ściskali kciuki za Aleksandrę Borkowską, siedlczankę i tancerkę Teatru Tańca Caro, która w ścisłym finale wywalczyła drugie miejsce w najpopularniejszym tanecznym show w kraju – programie „You Can Dance – Po prostu tańcz". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  
Topaz wspiera kulturę

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem