Koncert "Giganci Piosenki" zakończył karnawał

Na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce zakończył się koncert GIGANCI PIOSENKI w wykonaniu Marcina Sójki, Joanny Sójki, Roberta Protasewicza, Natalii Koperkiewicz, Orkiestry Teatru Es i Teatru Tańca Caro Dance.

Artyści zabrali nas w podróż do klimatów muzycznych lat '50 XX wieku okraszonych choreografiami tanecznymi Teatru Tańca Caro Dance. Wspaniałymi aranżami zachwyciła też Orkiestra Teatru Es.


Usłyszeliśmy utwory takich sław jak Frank Sinatra, Andy Williams, Louis Armstrong, Ray Charles, Nat King Cole i Lou Rawls. Publiczność szczelnie wypełniła salę Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Na zakończenie widowiska na widzów w foyer CKiS czekała słodka niespodzianka i lampka szampana.

Dzisiejszym koncertem zakończyliśmy dziesiąty dzień I KARNAWAŁOWEGO MARATONU KULTURALNEGO, który patrząc po frekwencji, przypadł naszym widzom do gustu. Dziękujemy za obecność i do zobaczenia na kolejnym Karnawałowym Maratonie Kulturalnym.

Koncert

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem