"Tylko muzyka" - premiera już 10 czerwca na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

Już w najbliższy piątek, 10 czerwca o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera spektaklu muzycznego Teatru Es pt. "Tylko muzyka".
Premierowe widowisko muzyczne „Tylko muzyka” to kontynuacja spektaklu - koncertu „Giganci piosenki”, wystawionego po raz pierwszy na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce w 2010 roku. Wokaliści i aktorzy Teatru ES wraz z towarzyszącą im od 15 lat Orkiestrą Teatru ES oraz występującymi w tym koncercie gościnnie siedleckimi artystami, zaprezentują repertuar takich gwiazd jak: Jimi Hendrix, Janis Joplin, The Doors, The Rolling Stones, Bob Dylan, Led Zeppelin, Pink Floyd i wielu innych. Podobnie jak w „Gigantach piosenki”, widowisku towarzyszyć będzie znakomita oprawa choreograficzna w wykonaniu Teatru Tańca Caro (chor. Izabela Orzełowska). Kierownictwo muzyczne i reżyseria spektaklu - Waldemar Koperkiewicz. Widowisko nie zachęca do używania narkotyków i nadmiernych swobód obyczajowych, a wręcz przeciwnie - ostrzega przed skutkami szybko zdobytej sławy. Kończyło się to często przedwczesną śmiercią wielu muzyków i ich fanów. Tzw. „syndrom 27”. To właśnie w tym wieku zmarli: Janis Joplin, Jim Morrison, Jimi Hendrix, a współcześnie Kurt Cobain i Amy Winehouse.

Wykonawcy:
Soliści: Marcin Sójka, Robert Protasewicz, Rafał Czapliński, Dorota Kaczorek, Gabriela Kardacz
aktorzy Teatru Es, Orkiestra Teatru Es oraz Teatr Tańca Caro

Spektakl popremierowy będzie można zobaczyć 14 czerwca o godz. 19:00Rezerwacje i bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy! 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem