I Karnawałowy Maraton Kulturalny zakończony


W dniu wczorajszym zakończył się I KARNAWAŁOWY MARATON KULTURALNY, który od 12 lutego gościł na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.

W tych dniach we wszystkich koncertach i spektaklach organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce wzięło udział blisko 4800. widzów. Dziękujemy za obecność i do zobaczenia na kolejnym Karnawałowym Maratonie Kulturalnym.

Imprezę rozpoczął koncert NAJPIĘKNIEJSZE ARIE MIŁOSNE w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Miasta Siedlce i zaproszonych solistów. Przez następne trzy dni na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce królował spektakl DZIADEK DO ORZECHÓW w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance. Widowisko zostało wystawione wówczas osiem razy (w tym spektakl charytatywny, z którego dochód przeznaczony został na leczenie i rehabilitację 3-letniej Poli Więsak). W kolejnych dniach widzowie mogli uczestniczyć w koncercie KARNAWAŁ Z FOLKLOREM w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej "Chodowiacy" im. Alicji Siwkiewicz, koncercie TEATR ES - SYMFONICZNIE w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Miasta Siedlce, Chóru Miasta Siedlce i Teatru Es oraz koncercie KARNAWAŁOWY DANCE w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance, Formacji Tanecznej Caro Dance i Szkoły Tańca Caro Dance. W ostatnią niedzielę w Restauracji "Janusz" odbyły się XIX Prezentacje Ludowych Zwyczajów Zapustnych KUSAKI, a w poniedziałek na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce z koncertem zatytułowanym SUPER ROCK CARNIVAL wystąpił zespół "Norvid". Na zakończenie odbył się koncert GIGANCI PIOSENKI w wykonaniu Marcina Sójki, Joanny Sójki, Natalii Koperkiewicz, Orkiestry Teatru Es i Teatru Tańca Caro Dance.

Niemal każdemu z wymienionych wydarzeń towarzyszyły słodkie niespodzianki przygotowane specjalnie dla naszych widzów. Podczas koncertu "Najpiękniejsze Arie Miłosne" i walentynkowego spektaklu "Dziadek do Orzechów" rozlosowaliśmy sześć kolacji dla sześciu par w 'Cafe Brama Teatralna'.

W zakładce GALERIA można obejrzeć fotorelacje i materiały wideo z poszczególnych imprez w ramach I Karnawałowego Maratonu Kulturalnego.

Orkiestra Symfoniczna Miasta Siedlce - Libiamo from CKiS  

I Karnawałowy Maraton Kulturalny zakończony

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem