Teatr Es i Chór Miasta Siedlce w Empiku

Miło nam poinformować, że do repertuaru płyty ”Karol Wojtyła zaśpiewany” wydanej przez salon Empik, zawierającej 20 utworów wykonywanych przez m.in. Grzegorza Markowskiego, Kingę Preis czy Romana Kołakowskiego, wydawca wybrał aż 7 pozycji z płyty Teatru Es i Chóru Miasta Siedlce „Śpiewnik Papieski” do słów Karola Wojtyły, z muzyką Waldemara Koperkiewicza. To wielki zaszczyt i wyróżnienie dla artystów Centrum Kultury i Sztuki. 
Karol Wojtyła to postać w historii Polski szczególna. Nie tylko, dlatego, że został wybrany na Papieża, ale również dlatego, że był prywatnie człowiekiem absolutnie wybitnym. Miał niespotykaną charyzmę i talent mówienia do ludzi tak, że go rozumieli, wierzyli mu i chcieli słuchać. Nie tylko mówcą był uzdolnionym, ale także pisarzem, eseistą i poetą. Wiersze, które pisał w którymś momencie zaczęły być przerabiane na piosenki i teraz udało nam się kilkanaście najpopularniejszych z nich zebrać dla państwa na jednej płycie. Zapraszamy do słuchania i wspominania jednego z najwybitniejszych Polaków. (z opisu wydawcy)

Płyta premierę miała 30 maja i dostępna jest w salonach Empik w całej Polsce.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem