Laureaci V OFT "Sztuka plus Komercja"

W piątek, 16 grudnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce zakończyła się V edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów "Sztuka plus Komercja". Podczas uroczystej gali poznaliśmy laureatów trwającego od września i cieszącego się dużym uznaniem publiczności wydarzenia.
Tytuł najlepszego spektaklu, wg werdyktu jury, otrzymała sztuka "Zdobyć utrzymać, porzucić 2" Teatru Capitol, nagroda dziennikarzy powędrowała do twórców spektaklu "Poskromienie złośnicy" czyli Teatru Dramatycznego w Płocku, a najlepszą aktorką Festiwalu wybrana została Sylwia Krawiec za rolę Katarzyny w spektaklu "Poskromienie złośnicy" Teatru Dramatycznego w Płocku. Swoją nagrodę przyznała również publiczność, która najwyżej oceniła spektakl "Ślub doskonały" Teatru Kwadrat. Nagrody pieniężne dla laureatów ufundowane przez spnsorów CKiS: PHU TOPAZ, Firmę Frezdrom, Cukrohurt i Fundację Pro-Bono przekazane zostały na cele charytatywne. 

Większa relacja niebawem na naszych stronach.fot. Janusz Mazurek 
Laureaci V OFT

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem