Krajowe Mistrzostwa IDO od 26 maja w Siedlcach!

Od 26 do 28 maja na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbywać się będą Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Modern, Ballet/Pointe 2017 – eliminacje Mistrzostw Europy i Świata.
Celem Mistrzostw jest popularyzacja i propagowanie rozwoju tańca nowoczesnego oraz wyłonienie Krajowych Mistrzów w strukturach IDO w poszczególnych konkurencjach i kategoriach wiekowych. W tych dniach Siedlce staną się taneczną stolicą Polski, a to za sprawą ponad 1000 tancerzy z całego kraju, którzy rywalizować będą o miano najlepszych. Na scenie zobaczymy reprezentantów klubów tanecznych z całej Polski m.in. z Warszawy, Gdańska, Poznania, Łodzi, Kielc, Konina, Wrocławia czy Olsztyna.

Organizatorami Mistrzostw są: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, Stowarzyszenie Taneczne Caro Dance, Polska Federacja Tańca oraz Sekretariat Narodowy IDO w Polsce. Krajowe Mistrzostwa IDO od 26 maja w Siedlcach!

    Partnerzy

    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem