Wakacyjna Akademia Talentów

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej instytucji przygotowaną w ramach kolejnej edycji Wakacyjnej Akademii Talentów. Zajęcia teatralne, taneczne, plastyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone będą przez instruktorów Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny - zapraszamy!
Dla tych, którzy nie mają pomysłu, jak spędzić wolny czas, mamy wiele ciekawych propozycji, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Jak co roku wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w "Otwartych zajęciach plastycznych" prowadzonych przez Ireneusza Parzyszka, "Otwartych zajęciach teatralno-wokalnych" prowadzonych przez Roberta Protasewicza, "Otwartych zajęciach z tańca współczesnego" prowadzonych przez instruktorów Teatru Tańca Caro, "Otwartych zajęciach wokalnych z emisji głosu" z Justyną Kowynią - Rymanowską, "Otwartych zajęciach teatralnych", które poprowadzi Maciej Czapski oraz Urszula Gotowicka.
Wakacyjna Akademia Talentów

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem