Premiera spektaklu After Before już 17 września na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

Premierowy spektakl AFTER BEFORE Teatru Tańca Caro w choreografii Macieja Kuźmińskiego już 17 września o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89 oraz w sprzedaży online. Zapraszamy!

AFTER BEFORE przedstawia jednostki w bezustannym ruchu, a jednocześnie zawieszone w nieokreślonej przestrzeni. Spektakl inspirowany jest aktualną sytuacją geopolityczną, która w odczuciu autora, jest namacalnym przykładem doświadczenia człowieka XXI wieku w ogóle – poczucia niepewności, emigracji, rekonstrukcji tożsamości.

Spektakl AFTER BEFORE w choreografii Macieja Kuźmińskiego został uhonorowany I-szą nagrodą za choreografię na 29. Międzynarodowym Festiwalu Współczesnej Choreografii (IMFC) w Vitebsku, na Białorusi. Jest to największa tego typu impreza w tym kraju - w tym roku w konkursie wzięły udział 32 zespoły z 9 krajów - Białorusi, Federacji Rosyjskiej, Chin, Ukrainy, Litwy, Mołdawii, Szwecji, Estonii oraz Polski. AFTER BEFORE, w wykonaniu ośmiu studentek Wydziału Tańca i Choreografii, został stworzony na zaproszenie Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki.

Premiera polska spektaklu w obsadzie adeptów Teatru Tańca Caro będzie miała miejsce 17 września o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.


Choreografia: Maciej Kuźmiński
Wykonanie: Adepci Teatru Tańca Caro

Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!

Premiera spektaklu After Before już 17 września na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem