Trwa nabór na jedyne w Polsce warsztaty i audycje Uniwersytetu Codarts!

W dniach 15, 16 i 17 marca 2019 roku odbędą się doroczne warsztaty i przesłuchania Uniwersytetu CODARTS. To już VI edycja wspólnego projektu Teatru Tańca Caro i Uniwersytetu Artystycznego realizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Zapraszamy Wszystkich tych, którzy kochają taniec, chcą sprawdzić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych wykładowców, a także mieć przedsmak tego, co uniwersytet ma do zaoferowania.

Profesjonalna na wysokim poziomie artystycznym współpraca pomiędzy Codarts i Teatrem Tańca Caro, przy współpracy doświadczonych wykładowców uniwersytetu umożliwia młodym pokoleniom utalentowanej młodzieży z Polski i Europy, zdobycie wiedzy z zakresu tańca współczesnego i baletu, jak również stwarza doskonałą możliwość rozwoju osobowego i weryfikacji talentu w szerokim, międzynarodowym gronie. Zwieńczeniem projektu jest prezentacja spektaklu „Talent on the move”, w wykonaniu zawodowej grupy studentów trzeciego roku Codarts. W nadchodzącym projekcie spektakl odbędzie w sobotę 16 marca o godz. 19:30, a poprzedzony zostanie kreacją artystyczną Anny Rowickiej "Raw Light". Projekt Centrum Kultury i Sztuki oraz Uniwersytetu Codarts z plejadą europejskich wykładowców, to potężna dawka wiedzy, interesujący program, możliwość rozwoju talentu w bezcennym spektrum wielokulturowości. 

Informacje o naborze na warsztaty i audycje: e-mail: audition.codarts.poland@gmail.com |biuro1@ckis.siedlce.pl (named an e-mail “Codarts auditions”).

Szczegółowy harmonogram warsztatów i audycji dostępny poniżej.

Trwa nabór na jedyne w Polsce warsztaty i audycje Uniwersytetu Codarts!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem