Spektakl KOCHANIE, WRÓCIŁEM już 25 marca o godz. 17:00 i 20:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

Jeśli w znanym porzekadle - "Stara miłość nie rdzewieje" jest odrobina prawdy, to francuska komedia KOCHANIE WRÓCIŁEM najlepiej tego dowodzi. 

Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż - skruszony i pełen dobrej woli do pojednania... za prawie każdą cenę. Cóż, kiedy syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie... Trochę skomplikowane? Wobec tego dodam jeszcze tylko, że w wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki,o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie...
 
KOCHANIE WRÓCIŁEM to znakomita komedia będąca swoistym lustrem, w którym w przerwach pomiędzy wybuchami śmiechu przeglądamy się my wszyscy - widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu. Jest jeszcze jedna, może najważniejsza bohaterka tej zabawnej sztuki - miłość. Ta, dla której i dzięki której żyjemy. Z głęboką wiarą, że choć "stara" - to nie "zardzewieje".

Autor: Eric Assous
Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz
Obsada: Bartosz Obuchowicz, Grzegorz Pawlak, Jan Jankowski, Marcin Troński, Wojciech Wysocki, Marta Wierzbicka, Maria Pakulnis, Katarzyna Ankudowicz

Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
 

Spektakl KOCHANIE, WRÓCIŁEM już 25 marca o godz. 17:00 i 20:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem