Finał Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Srebrna Maska" już 14 i 15 maja na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

Miejski Ośrodek Kultury i CKiS im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce zapraszają na finał XXIV Festiwalu  Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Srebrna Maska", który odbędzie się już 14 i 15 maja.

Celem Festiwalu jest: prezentacja dorobku artystycznego amatorskich zespołów teatralnych, inspirowanie do twórczych poszukiwań nowych form pracy artystycznej, kształtowanie i rozwijanie zainteresowań młodzieży kulturą teatralną, stworzenie możliwości wymiany doświadczeń instruktorów, pedagogów i animatorów życia teatralnego.

Finał XXIV Festiwalu "Srebrna Maska" odbędzie się w dn. 14-15 maja 2019 r. w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.

Organizatorzy:
Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach
Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

Opieka merytoryczna: Halina Tunkiewicz

Finał Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem