Emilian Kamiński Patronem Artystycznym Festiwalu Teatrów Prywatnych SZTUKA PLUS KOMERCJA

Miło nam poinformować, iż Patronem Artystycznym I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych SZTUKA PLUS KOMERCJA został Emilian Kamiński, aktor, reżyser, dyrektor Teatru Kamienica w Warszawie!

Festiwal odbywać się będzie na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce od września do grudnia bieżącego roku. Ogłoszenie repertuaru zaplanowane jest na 20 kwietnia. Już teraz zapraszamy Państwa na konferencję prasową, która odbędzie się w warszawskim Teatrze Kamienica podczas której organizatorzy (Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego oraz Teatr Impresaryjny Finestra) przedstawią idee festiwalu mediom oraz wspólnie z Dyrektorami Teatrów Prywatnych zademonstrują program pierwszej edycji festiwalu.

Zapraszamy na oficjalną stronę festiwalu ( www.festiwalteatrówprywatnych.pl ), gdzie znajdziecie Państwo więcej szczegółów dotyczących regulaminu i formuły festiwalu oraz rezerwacji biletów i karnetów na to wydarzenie.

Emilian Kamiński Patronem Artystycznym Festiwalu Teatrów Prywatnych SZTUKA PLUS KOMERCJA

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem