Studio Teatralne im. Jacka Woszczerowicza na VI Ogólnopolskim Festiwalu Sztuk Komediowych Teatrów Amatorskich DECHA.

Studio Teatralne im. Jacka Woszczerowicza wzięło udział w VI Ogólnopolskim Festiwalu Sztuk Komediowych Teatrów Amatorskich DECHA. Festiwal odbył się w dniach 04.-06.10.2019 w Bielsku Podlaskim. Organizatorem było Stowarzyszenie "Kreatywny Bielsk". Adepci Studia Teatralnego wystąpili ze spektaklem "Bóg" na podstawie sztuki Woody'ego Allena. W sumie do konkursu zakwalifikowano 10 zespołów. Siedleckie przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte, co znalazło wyraz w wyróżnieniach i nagrodach.
- Studio otrzymało nagrodę "dla najbardziej zgranego zespołu"
- Maciej Czapski, reżyser i opiekun, dostał nagrodę "dla najlepszego edukatora"
- Małgorzata Nowińska otrzymała wyróżnienie za rolę żeńską
co jest tym bardziej doniosłe, zważywszy na wysoki poziom prezentowanych przedstawień. Grupa była najmłodszą w stawce, a Małgorzata najmłodszą nagrodzoną przez jak najbardziej profesjonalne jury.
Klimat DECHY był niezwykły. Cudowni ludzie, wspaniałe teatralne miejsce. Mamy nadzieję wrócić tam tak szybko, jak się da. 

Studio Teatralne im. Jacka Woszczerowicza na VI Ogólnopolskim Festiwalu Sztuk Komediowych Teatrów Amatorskich DECHA.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem