"Kantata na cztery skrzydła” dostępna online!

W najbliższy piątek, 27 marca o godz. 19:00, z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zapraszamy do oglądania spektaklu „Kantata na cztery skrzydła”. Specjalnie dla naszych Widzów udostępniamy online zapis całego przedstawienia, które będzie można oglądać tylko w czasie rzeczywistym trwania sztuki.
Nagranie wyemitujemy na naszym profilu na facebook’u  www.facebook.com/ckis.siedlce oraz na stronie internetowej www.ckis.siedlce.pl

 

Planowany tego dnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce spektakl, połączony miał być ze zbiórką na rzecz Kacperka Boruty, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni typ 2 (SMA), dlatego też zachęcamy do udzielenia pomocy finansowej małemu siedlczaninowi.


O Kacperku i jego chorobie przeczytać można tutaj:
https://www.siepomaga.pl/kacpi-boruta?fbclid=IwAR3WM_ReElQBb8SbvFojUK9WzT-CX0mo2_M02hoGZdAqUEJD03B_O_L6v9E

O spektaklu:
Tekst Roberta Bruttera, autora scenariuszy znakomitych seriali TVP takich jak „Ranczo” i „Rodzina zastępcza”. Kto zna jego twórczość wie, że pełna jest opisów naszego codziennego życia z jego emocjami, porażkami i sukcesami, z nutką autoironii i tego co lubimy najbardziej: przesłania, że z każdej beznadziejnej sytuacji jest wyjście. Brutter uczy nas zdrowego dystansu do siebie i tolerancji do innych. „Kantata” jest taką właśnie opowieścią. O dziewczynie, która pod wpływem ogromnego poczucia winy, pragnie odebrać sobie życie. Lecz oto… pojawiają się dwaj aniołowie, którzy usiłują ją od tego zamiaru odwieść. Czy im się uda? Opowieść, w której łzy mieszają się z ogromną dawką śmiechu, daje gwarancję świetnej zabawy.

Scenariusz: Robert Brutter
Reżyseria: Waldemar Koperkiewicz
Obsada: Ula Gotowicka, Maciej Czapski, Robert Protasewicz
 

Kantata na cztery skrzydła
Start: 27 marca | godz. 19:00
online www.facebook.com/ckis.siedlce | www.ckis.siedlce.pl

#zostańwdomuzkulturą

 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem