Bajkowe Siedlce dostępne online

W niedzielę, 10 maja od godz. 12:00 zapraszamy Państwa do oglądania online kolejnej naszej produkcji. Tym razem, z myślą o najmłodszych Widzach, udostępniamy w sieci nagranie spektaklu "Bajkowe Siedlce. Nasza mała ojczyzna" w wykonaniu aktorów Teatru Es. Nagranie dostępne będzie na kanale YouTube CKiS oraz na stronach www.ckis.siedlce.pl i www.facebook.com/ckis.siedlce do poniedziałku, 11 maja do godz. 20:00.


Spektakl skierowany do najmłodszych widzów jest swoistą wędrówką po Siedlcach. Przewodnikami po mieście są dwaj główni bohaterowie: Kot Bruno oraz Atanazy którzy podczas swej wyprawy opisują historię miasta i zmian jakie się w nim dokonały w ostatnich latach. Fabuła jest pełna niespodzianek, interakcji z widzami, wzbogacona piosenkami i niespodziewanymi zwrotami akcji. Spektakl to lekcja lokalnego patriotyzmu. „Bo każdy szuka swojego miejsca na ziemi...”  

Scenariusz: Stefan Szulc
Reżyseria: Robert Protasewicz
Muzyka: Waldemar Koperkiewicz, Robert Protasewicz
Obsada: Dominik Bobryk, Robert Protasewicz, Maciej Czapski, Urszula Gotowicka, Radosław Pawlik

 

 

 

 

Bajkowe Siedlce dostępne online

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem