Koncert "Od Straussa do Ordonki" dostępny online

Już dziś o godz. 19:00 zapraszamy Państwa do oglądania online nagrania koncertu "Od Straussa do Ordonki" w wykonaniu Anny Marii Adamiak i Roberta Kulasa, który zarejestrowaliśmy podczas IV Letniego Festiwalu pod Muralem. Koncert to wyjątkowa gala, muzyczna podróż przez style - od operetki – najpiękniejsze arie z operetek, Lehara, Kalmana, Offenbacha, ogniste czardasze, musicalu – niezapomniane i kochane przez publiczność piosenki m.in. z „West Side Story”, „Cats”, „Evita”, „My fair lady”, „Skrzypek na dachu”, „Człowiek z La Manchy” przez piosenki retro – z rep. Ordonówny, Mankiewiczówny, Poli Negri, Eugeniusza Bodo czy Mieczysława Fogga.

Link do nagrania koncertu dostępny będzie na stronach www.ckis.siedlce.pl, www.facebook.com/ckis.siedlce oraz na kanale YouTube https://www.youtube.com/channel/UCwCuyGB8Curfq_uQK--oo-g/videos

Koncert

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem