Koncert Katarzyny Żak NA ŻYWO ze Sceny Teatralnej Miasta Siedlce - link do transmisji

W czwartek, 17 grudnia o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystąpi Katarzyna Żak. W koncercie pt. "Nadzieja w Betlejem - czyli kolędy na głos i gitar parę…" artystce akompaniował będzie Witold Cisło. Transmisja koncertu NA ŻYWO będzie dostępna na kanale YouTube CKiS.

Najpiękniejsze, znane wszystkim i mniej znane kolędy w niecodziennym, muzycznie zaskakującym brzmieniu śpiewu Katarzyny Żak z towarzyszeniem akompaniamentu wielu gitar Witolda Cisło. Kolędy, takie jak „Mizerna Cicha”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy Śliczna Panna”, czy „Lulajże Jezuniu”, przeplatać się będą z podkarpacko wykonanym „Oj, Maluśki, Maluśki…” z dodatkowym towarzyszeniem skrzypiec góralskich… Zapraszamy do wspólnego śpiewania i spędzenia najpiękniejszego czasu w towarzystwie czarodziejki i czarodzieja klimatów wszelakich, Katarzyny Żak i Witolda Cisło.

 

Zapraszamy do oglądania!
Kanał YouTube CKiS: www.youtube.com/channel/UCwCuyGB8Curfq_uQK--oo-g/videos

Koncert Katarzyny Żak NA ŻYWO ze Sceny Teatralnej Miasta Siedlce - link do transmisji

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem