Spektakl "Halo! Halo! Mikołaju!" już dziś na kanale YouTube CKiS!

Dziś, 17 stycznia o godz. 16:00 na kanale YouTube CKiS będzie można obejrzeć spektakl pt. "Halo! Halo! Mikołaju" w wykonaniu aktorów agencji artystycznej TheArt z Mysłowic. Link do nagrania dostępny będzie na stronie www.ckis.siedlce.pl oraz www.facebook.com/ckis.siedlce.

Wszystkie dzieci na całym świecie czekają z niecierpliwością na Świętego Mikołaja, który co roku o tej samej porze obdarowuje najgrzeczniejszych wspaniałymi prezentami. Niestety tym razem nie będzie to takie proste. Okazuje się bowiem, że Mikołaj został uwięziony przez Królową Śniegu z lodowym sercem, która chce zepsuć dzieciom najpiękniejszy dzień w roku. Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk spróbują z pomocą dzieci odnaleźć i uwolnić Świętego Mikołaja. Królowa Śniegu przygotowała trudne zadania do wykonania. Aby dostać prezenty i spotkać się z Mikołajem, trzeba będzie wykazać się wiedzą, umiejętnościami muzycznymi i umiejętnością współpracy w grupie. Czy im się uda? Czy Mikołaj zostanie uwolniony, a Królowa pokonana? Czy dzieci dostaną prezenty?

Zapraszamy do oglądania: https://www.youtube.com/channel/UCwCuyGB8Curfq_uQK--oo-g/videos

Spektakl

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem