Pierwsze spektakle z udziałem publiczności już w lutym!

Pierwsze spektakle z udziałem publiczności na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędą się już w lutym. W niedzielę, 21 lutego o godz. 19:00, po długiej przerwie zapraszamy Państwa na spektakl "Kantata na cztery skrzydła. Tydzień później, 28 lutego o godz. 16:00, będzie można zobaczyć popremierową odsłonę familijnego przedstawienia Teatru ES pt. "Kraina Śpiochów". Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS - tel. 25 794 31 89 oraz w sprzedaży online. Zapraszamy!


Kantata na cztery skrzydła | 21 lutego godz. 19:00
BILETY: https://biletyna.pl/event/view/id/154980

O spektaklu: Tekst Roberta Bruttera, autora scenariuszy znakomitych seriali TVP takich jak „Ranczo” i „Rodzina zastępcza”. Kto zna jego twórczość wie, że pełna jest opisów naszego codziennego życia z jego emocjami, porażkami i sukcesami, z nutką autoironii i tego co lubimy najbardziej: przesłania, że z każdej beznadziejnej sytuacji jest wyjście. Brutter uczy nas zdrowego dystansu do siebie i tolerancji do innych. „Kantata” jest taką właśnie opowieścią. O dziewczynie, która pod wpływem ogromnego poczucia winy, pragnie odebrać sobie życie. Lecz oto… pojawiają się dwaj aniołowie, którzy usiłują ją od tego zamiaru odwieść. Czy im się uda? Opowieść, w której łzy mieszają się z ogromną dawką śmiechu, daje gwarancję świetnej zabawy.
Scenariusz: Robert Brutter, Reżyseria: Waldemar Koperkiewicz, Obsada: Ula Gotowicka, Maciej Czapski, Robert Protasewicz
Kraina śpiochów | 28 lutego godz. 16:00
BILETY: https://biletyna.pl/event/view/id/163254
26 lutego godz. 9:30
O spektaklu: Niejeden rodzic zgodzi się z nami, że o koszmarach sennych należy rozmawiać i szukać antidotum na męczącą wszystkich bezsenność dziecka. Toteż i kochający król, władca Krainy Śpiochów, dowiedziawszy się, że jego córka spać nie może, wyrusza w drogę, aby zaradzić temu nieszczęściu. Wszak bezsenność zagraża zdrowiu i urodzie, a i Święty Mikołaj daje prezenty tylko tym dzieciom, które grzecznie śpią… Króla Śpiocha czeka wiele przygód i wiele osobliwych postaci przyjdzie mu poznać na szlaku swej wędrówki. Jest zabawa, jest nauka, są emocje – czyli to wszystko, co w teatrze najważniejsze. Autorką tej familijnej, bożonarodzeniowej bajki jest Marta Guśniowska.

Scenariusz: Marta Guśniowska, Reżyseria i muzyka: Robert Protasewicz , Obsada: aktorzy Teatru ES
*W trosce o bezpieczeństwo Widzów wydarzenia odbędą się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Pierwsze spektakle z udziałem publiczności już w lutym!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem