"Kraina Śpiochów" na żywo z publicznością już 28 lutego na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce!

Już w najbliższą niedzielę, 28 lutego o godz. 16:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce będzie można zobaczyć popremierową odsłonę spektaklu Teatru ES pt. "Kraina Śpiochów".

O spektaklu: 
Niejeden rodzic zgodzi się z nami, że o koszmarach sennych należy rozmawiać i szukać antidotum na męczącą wszystkich bezsenność dziecka. Toteż i kochający król, władca Krainy Śpiochów, dowiedziawszy się, że jego córka spać nie może, wyrusza w drogę, aby zaradzić temu nieszczęściu. Wszak bezsenność zagraża zdrowiu i urodzie, a i Święty Mikołaj daje prezenty tylko tym dzieciom, które grzecznie śpią… Króla Śpiocha czeka wiele przygód i wiele osobliwych postaci przyjdzie mu poznać na szlaku swej wędrówki. Jest zabawa, jest nauka, są emocje – czyli to wszystko, co w teatrze najważniejsze. Autorką tej familijnej, bożonarodzeniowej bajki jest Marta Guśniowska.

Scenariusz: Marta Guśniowska
Reżyseria i muzyka: Robert Protasewicz
Obsada: aktorzy Teatru ES
 
Rezerwacje i bilety dostępne są w kasie CKiS, tel. 25 794 31 89 oraz online: https://biletyna.pl/event/sector/id/394362
Zapraszamy!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem