Szewczyk Dratewka - bajka do zjedzenia online do godz. 19:00 na kanale YouTube CKiS

W niedzielę, 11 kwietnia o godz. 16:00 na kanale YouTube CKiS będzie można obejrzeć familijne przedstawienie pt. "Szewczyk Dratewka-bajka do zjedzenia".

Doskonale znana historia dzielnego Szewczyka Dratewki, który swoim sprytem pokonuje złego smoka tym razem opowiedziana zostaje w kuchennej scenerii przy użyciu kuchennych sprzętów, w towarzystwie smaków i zapachów. Wszystkie postaci bajki powstają na oczach widza. Cały baśniowy świat kreowany jest przed dziećmi, a w czasie trwania opowieści z warzyw gotujemy zupę. „Bajka do zjedzenia” ma zachęcić dziecięcą widownię do tego samego, a także rozbudzić wyobraźnię i pokazać, jak przyjemnie można bawić się w teatr używając prostych domowych przedmiotów. Przedstawienie stworzyli: Bogusław Byrski, Gabriela Jaskuła i Wioletta Tomica z Teatru Andersena w Lublinie.

Nagranie dostępne będzie w niedzielę, 11 kwietnia do godz. 19:00 na kanale YouTube CKiS:
www.youtube.com/channel/UCwCuyGB8Curfq_uQK--oo-g/videos oraz na stronach www.ckis.siedlce.pl i www.facebook.com/ckis.siedlce

Szewczyk Dratewka - bajka do zjedzenia online do godz. 19:00 na kanale YouTube CKiS

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem