Grupa MoCarta już 31 maja na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

W poniedziałek, 31 maja o godz. 20:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystąpi Grupa MoCarta w programie kabaretowym "Grupa MoCarta wśród gwiazd".

"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki. J.S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu - Wolfgang Amadeusz wyjawi tajemnice skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku. W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku, oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę...
"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły. (Polecam, W.A. Mozart)

Rezerwacje i bilety dostępne w kasie CKiS, tel. 25 794 31 89 oraz online https://biletyna.pl/kabaret/Grupa-MoCarta-wsrod-Gwiazd

Zapraszamy!

Grupa MoCarta już 31 maja na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem