Warszawskie Combo Taneczne już 2 lipca na scenie Letniego Festiwalu pod muralem

Już w najbliższy piątek, 2 lipca o godz. 21:00 na scenie V Letniego Festiwalu pod muralem wystąpi Warszawskie Combo Taneczne.

Repertuar Warszawskiego Combo Tanecznego to w przeważającej mierze piosenki przedwojenne, które 80 i więcej lat temu bawiły i wzruszały publiczność na rewiach, dansingach, a także na stołecznych ulicach i podwórkach. Zespół narodził się spontanicznie, a za jego powstanie odpowiedzialny jest Jan Emil Młynarski. Wraz z przyjaciółmi powołał do życia grupę, kierując się miłością, pasją i poczuciem obowiązku wobec tradycji, w jakiej się wychował. Szlify Warszawskie Combo Taneczne zdobywało grając na podwórkach Mokotowa, Pragi, Śródmieścia i w warszawskich lokalach. Wzorem muzyków sprzed lat wychowali sobie swoją publiczność, a koncertując wypracowali ciekawy, trafiający do ludzi repertuar.

Skład:
Jan Emil Młynarski - śpiew/bandżola/
Anna Bojara - piła
Sebastian Jastrzębski - gitara
Wojtek Traczyk - kontrabas
Tomasz Duda - saksofon

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Warszawskie Combo Taneczne już 2 lipca na scenie Letniego Festiwalu pod muralem

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem