Spektakl dla dzieci "Król lasu" już 4 lipca na scenie CKiS pod muralem

W najbliższą niedzielę, 4 lipca o godz. 15:00 w ramach Teatralnych Spotkań pod muralem wystawiony zostanie spektakl "Król lasu" w wykonaniu aktorów Teatru Banasiów z Warszawy.

O spektaklu:
W lesie pojawił się wyjątkowo paskudny osobnik o imieniu Brud i razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, Szczurem i Karaluchem, niszczy zieleń, rozrzuca śmieci, zatruwa wodę i powietrze - chce stworzyć imperium Brudu. Przed tak zmasowaną inwazją las nie jest w stanie się obronić. Król Dąb i marszałek dworu Sowa sprowadzają na pomoc doktora Bąbla. Ten ratuje las przed zagładą, ale nie może pomóc Królowi, który ze zmartwienia , że nikt go nie kocha pomału umiera. Nie pomoże też Jędrek, wnuk Doktora, bo zajęty jest słuchaniem głośnej muzyki, nie chce się uczyć i mówi, że w lesie jest nudno. A może uratuje Króla Lasu robot skonstruowany przez doktora Bąbla, którego podarował swojemu wnukowi. Robot może zrobić wszystko, pod warunkiem, że się go wcześniej wszystkiego nauczy.

O ochronie przyrody, o poszanowaniu innych, o przyjemności w zdobywaniu wiedzy i wielu sprawach ważnych dla dzieci opowiada bajka „Król lasu”.

4 lipca o godz. 15:00
Plac CKiS pod muralem
Wstęp wolny. Zapraszamy!

Spektakl dla dzieci

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem