Spektakl "Mały Książę" na scenie Teatralnych Spotkań pod muralem

W niedzielę, 11 lipca o godz. 15:00 w ramach Teatralnych Spotkań pod muralem wystawiony zostanie spektakl "Mały Książę" na motywach książki Antoine de Saint-Exupéry’ego, a w wykonaniu aktorów Teatru ES.

"Mały Książę" to jedna z najważniejszych pozycji w literaturze światowej, przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Przedstawienie z bajkową scenografią wzbogaconą wizualizacjami, ze wzruszającą oprawą muzyczną i piosenkami napisanymi przez Ulę Gotowicką z muzyką Waldemara Koperkiewicza. "Mały Książę" – mieszkaniec dalekiej planety w czasie swojej podróży odkrywa wszystko to co nam wydaje się znajome i oczywiste. Patrząc jednak na nas z boku, z dziecięcym zdziwieniem przypomina nam czym jest miłość, przyjaźń, wierność, dobro i zło. Piękny tekst niosący ponadczasowe przesłanie trafia zarówno do dzieci jak i dorosłych.

Reżyseria i muzyka: Waldemar Koperkiewicz
Teksty piosenek: Ula Gotowicka
Obsada: aktorzy Teatru ES

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Niedziela, 11 lipca godz. 15:00
Plac CKiS pod muralem (ul. Bpa I. Świrskiego 31)

Spektakl

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem