Zespół Route 66 już 16 lipca na scenie V Letniego Festiwalu pod muralem

Już w piątek, 16 lipca o godz. 21:00 na scenie V Letniego Festiwalu pod muralem wystąpi zespół Route 66.

Zespół Route 66 powstał w 2010 r. Wielokrotnie występował m.in. na siedleckich Gitariadach, brał udział w Fali Bluesa, koncertował przy Fontannie. Ponadto prezentował się na scenie muzycznej w Łukowie, Łosicach i innych miejscowościach w regionie. Route 66 ma w swoim bogatym repertuarze muzykę rockową, głównie z lat 1970-1980 oraz bluesową. Podczas koncertu usłyszymy utwory z repertuaru Tadeusza Nalepy czy Rolling Stonesów m.in. "Modlitwę" i "Dbaj o miłość", "Satisfaction", "Bluesman" BB Kinga, "Sharp dressed man" ZZ TOP oraz kilka kompozycji Marka Somli: "Pająk kosmaty blues", "Rudowłosa", "Wędkarskie opowieści".

Zespół obecnie występuje w składzie: Stanisław Biardzki - gitara basowa, Wojciech Ciekot - instrumenty klawiszowe, Maciej Lange - perkusja oraz Marek Somla - gitara, śpiew.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Piątek, 16 lipca godz. 21:00
Plac CKiS pod muralem (ul. Bpa I. Świrskiego 31)

W przypadku deszczowej pogody koncert przeniesiony zostanie do CKiS. 

Zespół Route 66 już 16 lipca na scenie V Letniego Festiwalu pod muralem

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem