Przedstawienie Teatru V "W oczy mi patrz - Recital Samanty" już 18 lipca w ramach Teatralnych Spotkań pod muralem

W niedzielę, 18 lipca o godz. 15:00 w ramach Teatralnych Spotkań pod muralem wystawiony zostanie spektakl Teatru V pt. "W oczy mi patrz - Recital Samanty".

Teatr V to niezależna, grupa teatralna działająca od ponad 4 lat. W skład zespołu wchodzą ludzie z ogromną pasją i zaangażowaniem. Sami kreują scenariusze, budują scenografie, szyją kostiumy. Teatr V to miejsce do rozwoju dla ludzi o różnych talentach, gdzie każdy dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi oraz uczy się nowych umiejętności. Dzięki poprzednim produkcjom posiadają na koncie liczne nagrody, w tym pierwsze miejsca na Mazowieckim Festiwalu Teatrów Amatorskich.

Autor tekstu: Teatr V
Reżyseria: Wiktoria Wonschik
Obsada: Marcin Jastrzębski, Marta Jakubiec, Małgorzata Nowińska, Zuzanna Dziosa, Natalia Niedziółka, Wiktoria Prokurat, Filip Wawrecki, Julia Biardzka, Kamila Śledź, Alicja Augustyniak

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Niedziela, 18 lipca godz. 15:00
Plac CKiS pod muralem (ul. Bpa I. Świrskiego 31)

* W razie deszczowej pogody spektakl przeniesiony zostanie do Centrum Kultury i Sztuki.

 

Przedstawienie Teatru V

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem