Spektakl "Kantata na cztery skrzydła" 18 lipca w ramach Teatralnych Spotkań pod muralem

Już w najbliższą niedzielę, 18 lipca o godz. 20:00 na scenie CKiS pod muralem wystawiony zostanie spektakl Teatru ES pt. "Kantata na cztery skrzydła".

Tekst Roberta Bruttera, autora scenariuszy bardzo popularnych i znakomitych seriali TVP takich jak „Ranczo” i „Rodzina zastępcza”. Kto zna jego twórczość wie, że pełna jest opisów naszego codziennego życia z jego emocjami, porażkami i sukcesami, z nutką autoironii i tego co lubimy najbardziej: przesłania, że z każdej beznadziejnej sytuacji jest wyjście. Brutter uczy nas zdrowego dystansu do siebie i tolerancji do innych. „Kantata” jest taką właśnie opowieścią. O dziewczynie, która pod wpływem ogromnego poczucia winy, pragnie odebrać sobie życie. Lecz oto… pojawiają się dwaj aniołowie, którzy usiłują ją od tego zamiaru odwieść. Czy im się uda? Opowieść, w której łzy mieszają się z ogromną dawką śmiechu, daje gwarancję świetnej zabawy.

Scenariusz: Robert Brutter
Reżyseria: Waldemar Koperkiewicz
Obsada: Ula Gotowicka, Maciej Czapski, Robert Protasewicz

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Niedziela, 18 lipca godz. 20:00
Plac CKiS pod muralem (ul. Bpa I. Świrskiego 31)

* W razie deszczowej pogody spektakl przeniesiony zostanie do Centrum Kultury i Sztuki.

Spektakl

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem