Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy 23 lipca na scenie V Letniego Festiwalu pod muralem

W piątek, 23 lipca o godz. 21:00 na scenie V Letniego Festiwalu pod muralem wystąpi zespół Piramidy w koncercie "Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni i ballady".

"Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni i ballady" to jedyny taki koncert, oparty na twórczości wybitnego, rosyjskiego barda, w którym muzycy wybrali najbardziej znane utwory. Będzie można usłyszeć np.: "Piosenkę o niebieskim baloniku", "Wybaczcie piechocie", "Piosenkę o papierowym żołnierzyku", legendarną "Modlitwę - dopóki ziemia kręci się", "Trzy miłości", "Ostatni trolejbus", "Piosenkę o Arbacie", "Wańkę Morozowa, Puszkina" i wiele innych doskonale znanych i lubianych piosenek. Czeka Państwa 80 minut wzruszeń, zadumy, uśmiechów, powrotu do lat młodości oraz niesamowitych emocji przekazywanych w najlepszym poetyckim, aktorskim i muzycznym wydaniu przez trójkę muzyków kochających twórczość Bułata Okudżawy tak samo jak Wy.

Program wykonują:
Piotr Kajetan Matczuk
Artur Chyb
Tomasz Imienowski

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Piątek, 23 lipca godz. 21:00
Plac CKiS pod muralem (ul. Bpa I. Świrskiego 31)

* W razie deszczowej pogody koncert przeniesiony zostanie do Centrum Kultury i Sztuki.

Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy 23 lipca na scenie V Letniego Festiwalu pod muralem

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem