"Koziołek Matołek i jego przygody" 25 lipca na scenie CKiS pod muralem

"Koziołek Matołek i jego przygody" to tytuł przedstawienia dla najmłodszych, które będzie można obejrzeć w niedzielę, 25 lipca o godz. 15:00 w ramach Teatralnych Spotkań pod muralem organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

Muzyczna bajka pełna ciekawych przygód i niezapomnianych wrażeń! Zabawne perypetie, nietuzinkowe dialogi bohaterów oraz wartko tocząca się akcja, we wspaniałej autorskiej, muzycznej i scenograficznej oprawie czynią spektakl niezwykle ciekawym zarówno dla najmłodszych widzów, jak i dla tych starszych. Bajka jest lekturą w I klasie szkoły podstawowej. Spektakl oparty na motywach książki Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentowicza. Wraz z zabawnym Koziołkiem Matołkiem dzieci zwiedzą różne zakamarki świata, powalczą samurajskim mieczem, odkryją słowne łamigłówki i poznają afrykańskie piosenki.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Niedziela, 25 lipca godz. 15:00
Plac CKiS pod muralem (ul. Bpa I. Świrskiego 31)

* W razie deszczowej pogody spektakl przeniesiony zostanie do Centrum Kultury i Sztuki.

 

 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem