Retransmisja spektaklu "Roma i Julian" w ramach cyklu "Teatr pod gwiazdami" przeniesiona do CKiS

Ze względu na deszczową pogodę dzisiejsza retransmisja spektaklu "Roma i Julian" odbędzie się w Centrum Kultury i Sztuki. Wstęp wolny. Zapraszamy!

27 sierpnia o godz. 20:00 w Centrum Kultury i Sztuki będzie można obejrzeć retransmisję spektaklu "Roma i Julian". Będzie to ostatnie przedstawienie w ramach cyklu "Teatr pod gwiazdami" organizowane przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce oraz Agencję Rozwoju Miasta Siedlce. 

27 sierpnia
godz. 20:00

Roma i Julian
Czy on to już ON czy jeszcze ONA? Czy w szalonych czasach chirurgii plastycznej i zabiegów in vitro można być ojcem i jednocześnie siostrą? Współcześnie w Polsce. Klinika seksuologii. Na operację zmiany płci czeka para młodych ludzi: Roma chce zostać mężczyzną, zaś leżący w sąsiedniej sali Julian- kobietą. Romę odwiedza o pokolenie od niej starszy Mąż. Zapowiada rozwód i odebranie majątku. W tym samym czasie przy łóżku Juliana lamentuje Matka, wstrząśnięta decyzją syna. Tymczasem niespodziewanie Roma i Julian mają się ku sobie…

Wartka akcja, dowcipne dialogi i zaskakujące rozwiązania to najkrótszy opis komedii „Roma i Julian” z udziałem Hanny Śleszyńskiej, Pawła Wawrzeckiego, Ilony Chojnowskiej oraz Mateusza Łapki.
Spektakl dla widzów od 16. roku życia.

Osoby:
Matka – Hanna Śleszyńska
Mąż – Paweł Wawrzecki
Roma – Ilona Chojnowska
Julian – Mateusz Łapka

Autor: Krzysztof Jaroszyński
Reżyseria: Paweł Wawrzecki
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Maciej Chojnacki

Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona). W razie deszczowej pogody wydarzenia przeniesione zostaną do Centrum Kultury i Sztuki.

 

Retransmisja spektaklu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem