Prawie połowa Internautów "za" Caro Dance!

Kolejny sukces Caro Dance - prawie połowa Internautów "za" naszymi tancerzami! Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że siedlczanie wystąpią w finale show Telewizji Polsat - "Got to Dance - Tylko Taniec!
W środowy poranek zakończyło się głosowanie telewidzów na najlepsze wykonanie półfinału programu Telewizji Polsat - "Got to Dance - Tylko Taniec". W zakończonym głosowaniu, które trwało od piątkowego wieczoru do środowego poranka wzięła udział niezliczona grupa miłośników tańca i programu 'Got to Dance - Tylko Taniec' (wg danych organizatora w głosowaniu wzięło udział ponad 75 000 internautów). Widzowie zadecydowali: najlepsza okazała się siedlecka FORMACJA TANECZNA CARO DANCE, która zgromadziła 47% wszystkich głosów.

W imieniu wszystkich tancerzy i tancerek zespołu dziękujemy za to wyróżnienie, a samym adeptom sztuki tanecznej działającym pod czujnym okiem Iwony Marii Orzełowskiej życzymy powodzenia, najprawdopodobniej, w finale programu "Got to Dance - Tylko Taniec".
Prawie połowa Internautów

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem