XXVIII edycja Ogólnopolskiego Festivalu Muzyki Chrześcijańskiej „Hosanna Festival” na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

HOSANNA FESTIVAL  to Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej, który od ponad 25 lat organizowany jest w Siedlcach.

U progu swej historii był Diecezjalnym Przeglądem Piosenki Religijnej, z czasem zyskał rangę ogólnopolską i zmienił nazwę. Festiwal organizowany jest przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej we współpracy z Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury w Siedlcach. Gromadzi dziesiątki młodych i utalentowanych muzyków z całej Polski oraz liczną publiczność. Za główny cel, obok upowszechniania szeroko pojętej kultury, kształtowania gustów i wrażliwości muzycznej,  festiwal stawia sobie równie ambitne zadanie formowania młodego pokolenia Polaków otwartego na wartości chrześcijańskie i ogólnoludzkie. Jest także okazją do promocji oraz wspierania utalentowanych zespołów i solistów muzyki chrześcijańskiej z całej Polski.

Program Festiwalu jest tak przygotowywany, aby każdy, od niemowlaka do seniora mógł znaleźć coś dla siebie. Festiwal trwa od 2 do 3 dni, a wszystkie wydarzenia z nim związane realizowane są w Siedlcach.

Program:

17 WRZEŚNIA 2021
Kościół pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus Siedlce, ul. Garwolińska 19
18:00   Eucharystia
19:00   Koncert Uwielbienia

18 WRZEŚNIA 2021
Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce ul. Bpa. I. Świrskiego 31
15.00 Przegląd Konkursowy
19.00 Koncert Gwiazdy Wieczoru - MUODE KOTY

19 WRZEŚNIA 2021
Katedra Siedlecka, Scena Teatralna Miasta Siedlce ul. Bpa. I. Świrskiego 31
10.00 Eucharystia - Katedra Siedlecka
16.00 Koncert Laureatów, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
19.00 Koncert Gwiazdy Wieczoru - ARMIA DZIECI
21.00 Zakończenie

XXVIII edycja Ogólnopolskiego Festivalu Muzyki Chrześcijańskiej „Hosanna Festival” na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem