20 lat Chóru Miasta Siedlce - Koncert i wystawa fotografii z okazji Jubileuszu 20-lecia zespołu

W sobotę, 20 listopada o godz. 19:00 w Kościele Ducha Świętego w Siedlcach odbędzie się koncert z okazji Jubileuszu 20-lecia działalności Chóru Miasta Siedlce. Podczas koncertu wybrzmi dzieło „Stabat Mater” Karla Jenkinsa - prawykonanie utworu w opracowaniu na koncertową orkiestrę dętą.

Wykonanie: Chór Miasta Siedlce
Soliści: Natalia Niemen, Justyna Kowynia
oraz Orkiestra Koncertowa Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego pod kierownictwem ppłk dr Marcina Ślązaka.

Od 15 listopada w Galerii Teatralnej CKiS dostępna będzie też retrospektywna wystawa zdjęć "20 lat Chóru Miasta Siedlce" przedstawiająca fotografie z wybranych projektów artystycznych i koncertów, które wybrzmiały przed szeroką publicznością w kraju i zagranicą, na przestrzeni dwudziestu lat działalności zespołu. Wernisaż wystawy odbędzie się 15 listopada o godz. 18:00.

Wstęp na wydarzenia jest wolny. Zapraszamy!

20 lat Chóru Miasta Siedlce - Koncert i wystawa fotografii z okazji Jubileuszu 20-lecia zespołu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem