Statuetki Mecenasów Siedleckiej Kultury i Sportu za rok 2020 przyznane

Miło nam poinformować, że firma ASAJ, wieloletni sponsor Centrum Kultury i Sztuki, została nagrodzona statuetką Złotego Mecenasa Kultury za rok 2020.

Podczas gali, która 29 grudnia odbyła się w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury nagrody przyznano również Mecenasom Siedleckiej Kultury i Sportu. Nagroda wręczana jest osobom fizycznym i prawnym za wyróżniającą się pomoc udzielaną przedsięwzięciom sportowym i rekreacyjnym, kulturalnym i artystycznym na terenie Miasta Siedlce. Ten prestiżowy tytuł ma na celu wyróżnienie i uhonorowanie osób, które w sposób szczególny, poprzez mecenat, wspierają twórczość artystyczną lub działalność sportową.

Złotymi Mecenasami Siedleckiej Kultury zostały firmy Asaj i Sawo-met. Z kolei w dziedzinie sportu statuetkami wyróżniono firmy: Strus Development, EuroRent, Polimex Mostostal, Zeltech i Foldruk. Laureatami Statuetek Mecenasów Siedleckiego Sportu zostali: TASTA Adam Tokarski, FHU Robert, Sławomir Kiełbus, Sala Zabaw Młynek, Centrum Konstrukcji Halowych, Active Mooving System, Neścior Nieruchomości, AutoPodlasie, Apis, Zakład Drobiarski w Stasinie, Valmont Polska, Siedlecka Manufaktura Kawy, Arche, Max-Pol, Ferma Indyków Chibowscy, Alex, Cemhurt, Universal Brokers, Zarząd Województwa Mazowieckiego, Przysowa Inkaso, Salon meblowy Emilia, Matrix, Igs-Zis, Exitus, NMR, Życie Siedleckie oraz Komar Group.

fot. Kamil Sulej

Statuetki Mecenasów Siedleckiej Kultury i Sportu za rok 2020 przyznane

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem