W niedzielę, 16 stycznia o godz. 16:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl pt. "Rubinowe gody".

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka oraz portier, który zależność pomiędzy państwem, spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? „Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Kędziora
Obsada: Dorota Nowakowska / Maria Ciunelis, Andrzej Beya-Zaborski, Paweł Ferens / Marcin Trzęsowski, Sławomir Doliniec / Maciej Zuchowicz

Rezerwacje i bilety dostępne w kasie CKiS, tel. 25 794 31 89 oraz online: https://biletyna.pl/event/view/id/205798

W niedzielę, 16 stycznia o godz. 16:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl pt.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem