CARO DANCE W FINALE "GOT TO DANCE - TYLKO TANIEC"!

Finał show już w najbliższy piątek (11 maja) o godzinie 20:00 na antenie Telewizji Polsat. Zaprezentuje się w nim siedem najlepszych podmiotów tanecznych pierwszej edycji "Got to Dance" w Polsce, w tym siedleckie Caro Dance.

Tancerze zdobyli "dziką kartkę", która w dniu dzisiejszym przypadła jednemu z trzydziestu wykonawców półfinału programu, który zgromadził największą ilość głosów w plebiscycie prowadzonym za pośrednictwem serwisu Facebook (wg danych organizatora w głosowaniu wzięło udział blisko 78 000 internautów). Najlepsza okazała się Formacja Taneczna Caro Dance, która uzyskała aż 47% wszystkich głosów. Siedlczanie wyprzedzili tym samym takie zespoły taneczne jak m.in. Only Boys z Zielonej Góry czy Fair Play Kwadrat z Białegostoku, które również rywalizowały o ostatnie miejsce w finale programu.

-----------------------------------------------------------------------------
FINAŁ PROGRAMU "GOT TO DANCE - TYLKO TANIEC" ODBĘDZIE SIĘ JUŻ W PIĄTEK (11 MAJA) O GODZINIE 20:00 NA ANTENIE TELEWIZJI POLSAT.
Zobaczymy siedem najlepszych podmiotów tanecznych pierwszej edycji "Got to Dance" w Polsce, wśród nich Caro Dance, a o wygranej zadecydują widzowie. Trzymamy kciuki za naszych tancerzy, jednocześnie prosząc Państwa o wsparcie w głosowaniu sms. 
------------------------------------------------------------------------------

W imieniu wszystkich tancerzy i tancerek zespołu dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i oddane głosy, a samym adeptom sztuki tanecznej działającym pod czujnym okiem Iwony Marii Orzełowskiej życzymy powodzenia w finale programu.

O programie: Show "Got to Dance - Tylko Taniec" jest konkursem, w którym mogą brać udział soliści, duety i formacje taneczne. Do castingów emitowanych na antenie wybranych zostało około 200. uczestników, którzy zgłosili swój udział w ośmiu miastach Polski. Uczestnicy występowali przed jury, które następnie oceniło wykonanie oraz zakwalifikowało poszczególnych wykonawców do następnego etapu show. W półfinałach zobaczyliśmy 30 podmiotów tanecznych, z kolei w finale zatańczy już tylko 7 najlepszych z nich. Średnia oglądalność programu oscyluje w granicach 3 000 000 widzów. Daje to Telewizji Polsat miejsce lidera wśród telewizji komercyjnych w piątkowe wieczory.

Na koniec prezentujemy choreografie "Charm" w wykonaniu Formacji Tanecznej Caro Dance, która dała tancerzom awans do półfinału show oraz zaskarbiła sobie świetne opinie jury programu (Joanna Liszowska, Michał Malitowski, Krystyna Mazurówna, Alan Andersz). Miłego odbioru!

 Choreografia "Lost" zaprezentowana przez Formacje Taneczną Caro Dance podczas II półfinału programu Telewizji Polsat "Got to Dance - Tylko Taniec". Miłego odbioru!

CARO DANCE W FINALE

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem