Centrum Kultury i Sztuki partnerem akcji "Koleją do Kultury"

Miło nam poinformować, że Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce po raz kolejny zostało partnerem Akcji Promocyjnej  „Koleją do Kultury”, której organizatorem są Koleje Mazowieckie – KM sp. z o.o.
W  ramach akcji „Koleją do Kultury” możecie Państwo uzyskać 20% zniżki na wydarzenia organizowane przez naszą instytucję z wyłączeniem spektakli operatorów zewnętrznych, w okresie do 31 grudnia 2023 roku. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest okazanie w kasie CKiS biletu na przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich – KM sp. z o.o. i dotyczy wszystkich biletów – zarówno tradycyjnych (kupionych w kasie biletowej, u kierownika pociągu, zakodowanych na Karcie Mazowieckiej, jak i zakupionych za pomocą systemu SkyCash). W dwóch ostatnich przypadkach należy zachować potwierdzenie zakupu biletu.

Listę partnerów akcji można znaleźć na stronie internetowej Spółki KM oraz na stronie poświęconej akcji: www.dokultury.mazowieckie.com.pl, na plakatach i ulotkach promujących akcję oraz w spotach emitowanych w pociągach KM. Regulamin akcji „KOLEJĄ DO KULTURY” dostępny jest w siedzibie CKiS, na stronie internetowej www.dokultury.mazowieckie.com.pl oraz w siedzibie partnerów akcji promocyjnej.

REGULAMIN

Centrum Kultury i Sztuki partnerem akcji

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem