Weź udział w Teatralnym Placu Zabaw i wspomóż Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci

Zapraszamy na Teatralny Plac Zabaw czyli twórczą zabawę teatrem formy z użyciem białych elementów (ekran, gigantyczne wachlarze, flagi, koń) i kolorowych farb, którymi dzieci będą to wszystko malować. Jak?

To sekretne, teatralne czary. A to dopiero początek… Na teatralnym placu zabaw rozstawiono bowiem jeszcze inne atrakcje: światła UV, w których potrafimy zniknąć, podobnie jak w szczelinie świetlnej (sic!), kolorowe filtry, lalki cieniowe, kostiumy teatralne. Pyszna zabawa w towarzystwie dzieci z teatru Dramma-Mia może przynieść ukojenie chorym dzieciom, którym dziś nie starcza siły nawet na zabawę.

Zrób przelew (minimum 50 zł) na konto Fundacji Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci i wspomóż Hospicjum, do którego w ostatnim czasie dołączyło troje dzieci z Ukrainy. Niech to będzie Twoje jajko-niespodzianka dla najmniejszego w potrzebie.

Zapraszamy dzieci od 6 roku życia w sobotę, 9 kwietnia, w g.16-18. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 519 193 822

Nr konta Fundacji: 27 1240 2685 1111 0010 8741 6722 w tytule przelewu „Teatralny Plac Zabaw”.

Weź udział w Teatralnym Placu Zabaw i wspomóż Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem