Koncert dla Ukrainy 24 kwietnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

Charytatywny koncert w geście solidarności z osobami uciekającymi przed wojną.

Na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystąpią artyści Centrum Kultury i Sztuki oraz zaproszeni goście. Koncert rozpocznie Chór Miasta Siedlce uroczystym wykonaniem narodowego hymnu Polski i Ukrainy oraz Poloneza Ogińskiego. W dalszej części widowiska w różnorodnym repertuarze zaprezentują się m.in. Teatr ES, Studio Teatralne im. J. Woszczerowicza, Teatr Dziecięcy Dramma-Mia, Kardamon, Zespół Niekompletni z Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, tancerze Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca Caro Dance oraz Diana Havryliuk. Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka pieniężna, która w całości przekazana zostanie na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy oraz miasta partnerskiego Siedlec, Berdyczowa.

Wstęp na koncert:

* datek do puszki Caritas Diecezji Siedleckiej, znajdującej się w budynku CKiS

* wpłata na konto 94 9194 0007 0027 9318 2000 0110 Caritas Diecezji Siedleckiej z dopiskiem „UKRAINA”. Prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia przelewu.

* pomoc rzeczowa dla uchodźców w Punkcie zbiórki CKiS

* dla przyjaciół z Ukrainy WSTĘP WOLNY

Organizatorem koncertu jest Centrum Kultury i Sztuki we współpracy z CARITAS Diecezji Siedleckiej.

Koncert dla Ukrainy 24 kwietnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem